Showcase Works
Get in Touch

Hakkımızda


Hakkımızda!

1998 yılında kurucumuz Ömer Balkan’ın daha önce çalışmış olduğu Eczacıbaşı, Polat Holding ve Yaşar Grubu’nda bakım onarım departmanında edindiği tecrübeleri derleyerek bunların üzerine kendi ticaret planlarını da ekleyerek geliştirip, pratikleştirme amacıyla piyasaya atılmış bir firmadır. 
 
Firmamız ilk kurulduğu yıllarda elektrik taahhüt işi ağırlıklı olarak çalışmaktaydı. Bu nedenle çalışma alanlarımızda mevcut olan çeşitli fabrika ve hastanelere elektrik otomatik kontrol sistemleri temin edilmiş, taahhüt işleri ile birlikte daha sonra gaz ve sıvı yakıt yakıcı sistemler üzerine çalışmaya başlanmıştır. Hızlı bir şekilde gelişen firmamız 1997 yılında Baltur Brülör, 1999 yılında Weishaupt Brülör ve 2000 yılında Viessman Kazan ve Brülör Ege Bölge Yetkili Satış Sonrası Hizmetler’ini almıştır.
Firmamız satış sonrası hizmetlerinin dışında yurt içinde ve yurt dışında gaz ve sıvı yakıt yakıcı sistemleri bakımı ve bunların ekipman satışlarıyla da ilgilenmektedir.
 
Firmamız kaliteyi ve en iyi hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadır. Çalışma prensibimiz; enerji maliyetlerinin minimuma indirilmesi gerektiği bilincinde çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Verimli çalışma olanakları sağlamak için mevcut enerjiden verilen kayıpların en aza indirilmesi hem kaliteyi arttıracaktır hem de maliyetleri azaltacaktır. Bunu sağlamak da kullandığınız yakıcı sistemlerin düzenli kontrol ve bakımlarının güvenilir ellerde yapılmasından geçer.
 
İş ahlakımızın temelini oluşturan güven çerçevesinde firmamız kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Referanslarımız

İşimizi Severek Yapıyoruz... Beraber iş yaptığımız müşterilerimizin bizden aldıkları hizmet ve ürünlerdeki memnuniyetleri bizim ve geleceğimiz için çok önemli. Müşterilerimizin memnuniyetini daima arttırmak öncelikli hedefimizdir.

  •  Mersinli Mah. 2839 Sok. No:23 1. Sanayi Sitesi Konak / İzmir
  •   0(232) 347 38 84
  •   0(232) 347 38 85
  • info@yukselen.biz.tr

Hakkımızda

1998 yılında kurucumuz Ömer Balkan’ın daha önce çalışmış olduğu Eczacıbaşı, Polat Holding ve Yaşar Grubu’nda bakım onarım d...


Devamını Oku